Ieškote darbo, tačiau nesate užtikrinti savo CV ir/ar motyvacinio laiško tobulumu? [2018-04-23]

S. Kilkute

VU Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus konsultantė Sigita Kilkutė pasiruošusi jums padėti! Tereikia CV ir / ar motyvacinį laišką atsiųsti į ir Sigita, peržiūrėjusi bei išanalizavusi konkrečią jūsų situaciją, patarimais bei pataisymais pasidalys per 3 darbo dienas.
P. S. Jei jau žinote, kur konkrečiai siųsite savo paraišką, laiške nurodykite įmonę / norimas pareigas, taip galėsime atrasti geriausią sprendimą.