Kviečiame rinktis Fizikos fakulteto magistrantūros studijas [2018-06-08]

Informacija apie priėmimą į Fizikos fakulteto magistrantūros studijas

2018 metais

Valstybinis kodas

Studijų programa

Pirmosios pakopos universitetinių studijų kryptys (šakos), kurių studijų programas baigę asmenys priimami

Pirmosios pakopos universitetinėse studijose išklausyti studijų dalykai (SD), kurie reikalingi konkursiniam balui apskaičiuoti

Konkursinio balo formulė

FIZIKOS FAKULTETAS

6211CX005

6211CX006

6211FX004

6211CX007

6211FX003

6211EX001

6211CX008

Aplinkos ir cheminė fizika

Lazerinė fizika ir optinės technologijos

Lazerinė technologija

Medžiagotyra ir puslaidininkių fizika (anglų k.)

Optoelektronikos medžiagos ir technologijos

Telekomunikacijų fizika ir elektronika

Teorinė fizika ir astrofizika

Fizinių, technologijos ir biomedicinos mokslų sričių visų krypčių;

kitų sričių (tik išklausę reikalaujamus studijų programos dalykus bei atlikę fizikos arba technologijos mokslų krypties tematikos baigiamąjį darbą)

Bendroji fizika

Aukštoji matematika

Kvantinė mechanika

Statistinė fizika

VS + SD + D + P

VS – diplomo priedėlio pažymių, išskyrus baigiamojo darbo ar baigiamojo egzamino pažymį, svertinis vidurkis;

BS – studijų programos pagrindinių dalykų svertinis vidurkis;

D – baigiamojo darbo ar baigiamojo egzamino pažymys;

P – papildomi balai:

po 0,2 balo už kiekvieną pranešimą, pristatytą studentų mokslinėje konferencijoje;

po 0,4 balo už tezes nacionalinėse mokslinėse konferencijose;

po 0,6 balo už tezes tarptautinėse mokslinėse konferencijose;

1 balas už straipsnį, paskelbtą kituose moksliniuose leidiniuose;

2 balai už straipsnį, paskelbtą į ISI sąrašus įtrauktuose žurnaluose.

Priėmimo taisyklės

Prašymai teikiami ir koreguojami Internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS) Universiteto interneto svetainėje www.kviečia.vu.lt nuo gegužės 22 d. 9:00 val. iki birželio 27 d. 24:00 val.

Stojantiesiems, baigusiems VU 2005-2018 m., VGTU 2000-2018 m., VDU 2002-2018 m., KTU 2006-2018 m. diplomo ir priedėlio duomenys bus perkelti automatiškai, atvykti asmeniškai į dokumentų registravimą nereikia.

Papildomus balus už mokslinę veiklą suteikia Fizikos fakulteto prodekanė doc. Olga Rancova. Konferencijų ir mokslinių straipsnių sąrašą (nurodant autorius, pavadinimą, žurnalą, tomą, metus, puslapių skaičių) iki birželio 26 d. reikia siųsti el.p. adresu .

Dėl pažymos apie į konkursinį balą įskaitomus dalykus, neturintiems pagrindinio/-ių studijų programos dalyko/-ų, reikia kreiptis į Fizikos fakulteto prodekanę doc. Olgą Rancovą.

Kviečiamųjų studijuoti sąrašas skelbiamas ISAS liepos 3 d. 10 val.

Gavus kvietimą studijuoti sumokamas 30 Eur kviečiamojo studijuoti registracijos mokestis. Studijų sutartys sudaromos internetu nuo liepos 3 d. 10:00 val. iki liepos 4 d. 24:00 val. arba atvykus į VU Informacinių technologijų paslaugų centrą (Saulėtekio al. 9, Jungiamieji rūmai) liepos 4 d. 10-14 val.

Antras priėmimo etapas.

Prašymai teikiami/koreguojami ISAS nuo liepos 5 d. 14:00 val. iki liepos 9 d. 24:00 val.

Kviečiamųjų studijuoti sąrašas skelbiamas ISAS liepos 11 d. 11:00 val.

Studijų sutartys sudaromos internetu nuo liepos 11 d. 11:00 val. iki liepos 12 d. 24:00 val. arba atvykus į VU Informacinių technologijų paslaugų centrą (Saulėtekio al. 9, Jungiamieji rūmai) liepos 12 d. 10-14 val.

Įstojusieji rugsėjo 3-30 d. privalės registruotis studijoms e-tapatybių valdymo sistemoje (https://idm.vu.lt/) - prisijungus prie VUSIS eStudentas aplinkos pažymėti varnelę, t.y. sutikimą registruotis studijoms.

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/kviecia#magistro

Konsultuotis apie stojimą į Fizikos fakulteto magistrantūros studijas galite:

Fizikos fakulteto dekanate (Saulėtekio al. 9, III r., 203 kab.);

tel. (8 5) 236 6000, (8 5) 236 6002; el. p. .