Tarptautinė konferencija „International conference on photo-exited processes and applications“ [2018-09-07]

Konferencija vyks rugsėjo 11-14 d. Vilniuje.

konf

Rugsėjo 11-14 d. Vilniuje vyks 11-oji tarptautinė mokslinė konferencija „International conference on photo-exited processes and applications“. Šis kas dvejus metus vis kitoje pasaulio valstybėje vykstantis renginys šiemet yra organizuojamas Lietuvoje, bendromis FTMC ir VU mokslininkų pastangomis. Konferencijos metu daugiau nei šimtas Lietuvos bei užsienio mokslininkų, atliekančių tyrimus lazerių bei šviesos mokslų bei jų taikymų srityse, keisis idėjomis ir dalinsis savo patirtimi bei naujausių tyrimų rezultatais.

Konferencijos programa >>