Studente, tau reikalingas mentorius? [2018-10-10]

Prasidėjo VU Mentorystės registracija!

Studentų registracija ekranams 1

Fizikos fakultetas suteikia savo studentams unikalią galimybę turėti savo asmeninį mentorių.

Jeigu mąstote apie platesnes galimybes Universitete, galvojate, ką veiksite pabaigę studijas, norite daugiau informacijos apie darbo rinkos teikiamas galimybes, dvejojate ar rinktis mokslinę karjerą, ar pasukti į verslą, jeigu turite profesinių tikslų ar svajonių, arba praradote motyvaciją toliau tęsti studijas, abejojate dėl savo pasirinkimo, tai ši iniciatyva skirta būtent Jums!

Pasinaudokite galimybe užmegzti neeilines pažintis su daug pasiekusiais savo srities profesionalais ir gaukite neįkainojamą naudą savo profesinės ateities bei asmenybės formavime.

Suskubkite registruotis ir rinktis savo mentorius!

Laukiame Jūsų registracijos anketų iki spalio 15 d.

Plačiau apie VU Mentorystę >>          Išsamesnis veiklos pristatymas >>