Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti susitikimuose su Nobelio premijos laureatais! [2018-10-10]

logo

Lietuvos mokslų akademija yra pasirašiusi Savitarpio supratimo memorandumą su Lindau Nobelio laureatų susitikimų taryba (Taryba) bei Lindau Nobelio premijos laureatų susitikimų prie Konstancos ežero fondu (Fondas). Tai sudaro sąlygas jauniesiems Lietuvos mokslininkams dalyvauti Fondo organizuojamuose susitikimuose su Nobelio premijos laureatais.
Susitikimų metu vyksta paskaitos, apskritojo stalo diskusijos ir specialiosios sesijos.

Susitikimas su Nobelio premijos laureatais skirtas fizikai įvyks 2019 m. birželio 30 d. – liepos 5 d. Lindau (Vokietija).

Lietuvos mokslų akademija turi galimybę nominuoti iki 3 talentingų fizikos ar susijusių disciplinų studentų ir jaunųjų mokslininkų.

Tarybai ir Fondui pritarus dėl siūlomų kandidatūrų, Fondas Lietuvos atstovams sumokės 3 750 eurų dalyvio mokestį, tačiau studentą ar jaunąjį mokslininką siunčiančioji Lietuvos mokslo ar studijų institucija įsipareigoja finansuoti dalyvio gyvenimo išlaidas (1 250 eurų), o kelionės išlaidas apmoka patys dalyviai arba juos atstovaujančios institucijos.

Lietuvos mokslų akademijai pateikiamos šių dokumentų elektroninės versijos :
• Jaunojo mokslininko arba studento gyvenimo aprašymas (CV, anglų k.),
• Rekomendacinis laiškas (-ai) (anglų k.),
• Oficialus siunčiančiosios institucijos raštas dėl finansinių įsipareigojimų (lietuvių k.).

Dokumentai priimami iki 2018 m. spalio 26 d. 17 val. el.paštu  .

2019 m. Lindau Nobelio laureatų susitikimo atrankos kriterijai

Daugiau informacijos: