Naujienų archyvas

Atviros pamokos parodoje "Mokykla 2017"

2017 11 24 CERN reginys

Lapkričio 24-ąją dieną Litexpo parodoje „Mokykla 2017“ VU Fizikos fakulteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto fizikė doc. dr. Aušra Kynienė kartu su VU Fizikos fakulteto m. d. dr. Artūru Acumi visuomenei vedė atviras pamokas „Kosminė spinduliuotė“. Atvirų pamokų metu dalyviams pagelbėjo ir juos konsultavo "Saulės" privačios gimnazijos 3G klasės mokiniai. Veiklų metu dalyviai buvo supažindinti su Europos branduolinių tyrimų organizacija (CERN) veikla ir kosmine spinduliuote. Dalyviai turėjo puikią galimybę stebėti kosminę spinduliuotę, atpažinti įlėkusią dalelę ir nustatyti kosminės spinduliuotės gausą.