Naujienų archyvas

Respublikinė konferencija „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2018"

2018 03 14 CERN Renginiai

Kovo 14 dieną Respublikinėje konferencijoje „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2018“ VU Fizikos fakulteto prof. J. Tamošiūnas supažindino dalyvius su Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) veikla, mokslo ir verslo perspektyvas. Fizikos sekcijoje doc. dr. A.Kynienė supažindino dalyvius su Standartiniu dalelių modeliu – teoriją aprašančią stipriąją, silpnąją ir elektromagnetinę sąveikas bei fundamentaliąsias daleles, iš kurių sudaryta materija. Mokiniai patys bandė sudėlioti į lentelę standartinį modelį sudarančias daleles.