Mokslas

Fizika

Studijų programos tikslas

Patenkinti plačios erudicijos fizikų poreikį Lietuvoje; parengti universitetinį išsilavinimą turinčius specialistus, atitinkančius tarptautinius standartus, tapsiančius doktorantūros rezervu; siekti, kad Fizikos programos absolventai tęstų mokslą magistrantūros studijose ir įgytos fundamentinės fizikos žinios bei mokslinio darbo pradinė patirtis suteiktų galimybę absolventams įsilieti į tarptautinį bendradarbiavimą, taip pat kad jie vystytų fizikos mokslą, keltų naujas idėjas ir efektyviau spręstų atsirandančias fizikines bei technologines problemas Lietuvoje.                                                             

Numatomi studijų rezultatai

Fizikos bakalauras yra sukaupęs fundamentinės fizikos žinių, susipažinęs su šiuolaikinėmis mokslinėmis koncepcijomis ir teoriniais modeliais, turi savarankiško darbo įgūdžių; geba kūrybiškai taikyti fizikinių reiškinių modelius, naudotis šiuolaikinėmis informacijos technologijomis, moka rinkti, sisteminti, analizuoti ir interpretuoti eksperimentinius duomenis.                                                               

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti kūrybinį darbą mokslinėse ir praktinės veiklos institucijose, kuriose sprendžiamos teorinės ir eksperimentinės fizikos problemos, aukštųjų technologijų (pvz. optoelektronikos, elektronikos, informacinių technologijų, sudėtingų kompiuterinių sistemų) įmonėse.                                                                                 

Programos komiteto pirmininkas – dr. Mikas Vengris

Plačiau

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos