Mokslas

Lazerinė fizika ir optinės technologijos

Studijų programos tikslas

Rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, sugebančius analizuoti mokslines, technologines ir gamybines problemas, išskirti ir suformuluoti tų problemų esminius aspektus, įvertinti ir atrinkti sprendimo būdus ir daryti apibendrinančias išvadas dirbant mokslinėse laboratorijose, lazerių ir optinių technologijų gamybinėse įmonėse bei organizacijose; supažindinti magistrantus su naujausiomis mokslo ir technologijų plėtros problemomis, paruošti juos mokslo pasiekimų ir aukštųjų technologijų diegimui Lietuvoje; rengti aukšto lygio fizikus studijoms doktorantūroje.                                                           

Numatomi studijų rezultatai

Fizikos magistras geba naudotis šiuolaikinėmis mokslinėmis koncepcijomis ir teoriniais modeliais, moderniais modeliavimo ir skaičiavimo metodais, atlikti kryptingus eksperimentus ir analizuoti bei apibendrinti jų rezultatus, atlikti eksperimentus, naudodamas šiuolaikines technologijas bei techninę įrangą, suvokti mokslo ir gamybos sąryšį.                                                         

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti aukštųjų technologijų įmonėse bei techninio aptarnavimo sferoje, lazerių fizikos ir optinės technologijos srityse, mokslinį darbą.                                                                  

Programos komiteto pirmininkas - dr. (HP) Audrius Dubietis                                                                              

Plačiau

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos