UAB „TELE 2“ vardinė stipendija

Gerbiami dėstytojai ir studentai,

Siekdami skatinti gabius studentus siekti geresnių studijų rezultatų, dalyvauti moksliniuose tyrimuose Telekomunikacijų srityje ir siekti karjeros Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje, UAB „TELE 2“ įsteigė vardinę stipendiją. Ši stipendija - vardinė ir skiriama už tais metais apgintus geriausius bakalauro baigiamuosius darbus Telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje.

Pretenduoti į Stipendiją gali studentai už bakalauro baigiamąjį darbą gavę aukščiausią įvertinimą „puikiai“.  Skiriamos dvi 500 Eur stipendijos, kurias specialiai sudaryta Komisija paskirs paraiškas pateikusiems studentams.

Stipendijos skyrimo NUOSTATAI ir ANKETA

Pretendentai į stipendiją užpildytą anketą turi atnešti į Fizikos fakulteto dekanatą iki 2017 m. birželio 12 d. 17 val.

2018-06-19
Audriui Dubiečiui suteiktas išskirtinio profesoriaus statusas
2018-06-08
Kviečiame rinktis Fizikos fakulteto magistrantūros studijas
2018-05-08
Tavo praktika irgi gali būti "smart"
2018-04-23
Ieškote darbo, tačiau nesate užtikrinti savo CV ir/ar motyvacinio laiško tobulumu?
2018-04-16
Mokymų ciklas „Karjeros valdymas – ar tai būtina?“
MŪSŲ DRAUGAI

fidi-logo-small  SMD logo  FF   logo Olimpas Karjera LT logo 2      Alumnio draugija    vu naujienos     jaunuju energetiku klubas