Struktūra

Projekto numeris: VP1-2.2-ŠMM-09-V-01-005

Projektas “I ir II pakopos studijų modernizavimas medžiagotyros, nano- ir šviesos technologijų proveržio kryptimis (LaMeTech studijos)”.

Projekto numeris: VP1-2.2-ŠMM-09-V-01-005 (Finansavimo administravimo sutarties numeris VP1-2.2-ŠMM-09-V-01-005/ParS-13700-15566).

Projektas vykdomas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ priemonę VP1-2.2-ŠMM-09-V „Studijų programų plėtra Nacionalinėse kompleksinėse programose“.

Projekto biudžetas: 5,777mln. Lt.

Projekte dalyvauja – Vilniaus universiteto Fizikos ir Chemijos fakultetai.

Projekto partneriai: Kauno technologijos universitetas ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

Pagrindinės projekto veiklos:

Atnaujinti iš viso 4 ir sukurti 1 naują I-os pakopos studijų programas, atnaujinti 7 ir sukurti 1 naują antros pakopos studijų programas:

atnaujinti 3 VU Fizikos fakulteto I-os pakopos studijų programas ir Chemijos fakultete sukurti 1 naują studijų programą; atnaujinti 1 KTU  I-os pakopos studijų programą; atnaujinti 6 VU II-os pakopos studijų programas; atnaujinti 1 KTU  II-os pakopos studijų programą; sukurti 1 naują VGTU II-os pakopos studijų programą.

129 II-os pakopos studentus paremti studijų krepšeliais ir finansuoti jų papildomas praktikas mokslinėse įstaigose ir įmonėse.

Remti dėstytojų kvalifikacijos kėlimą tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir stažuočių užsienyje metu.

Pradžia: 01/09/2010
Pabaiga: 26/10/2013

Projekto vadovas: Juozas Šulskus

Tikslas. Pertvarkyti I ir II pakopų studijų programas, kryptyse, kuriose sukauptas didžiausias mokslo potencialas: lazerių ir šviesos technologijos, puslaidininkių optoelektronikos technologijos ir naujų medžiagų (nano ir elektronikos) technologijos bei sudaryti sąlygas studentams ir dėstytojams įsisavinti modernias mokslo ir technologijų žinias.

Projekto esmė: Projekto veiklos yra koncentruotos į kelias siauras proveržio kryptis, glaudžiai susijusias su Saulėtekio ir Santakos slėnių plėtra.