Studentams

Aplinkos ir cheminė fizika

Studijų programos tikslas

Parengti universitetinį išsilavinimą turinčius specialistus, atitinkančius tarptautinius standartus, tapsiančius doktorantūros rezervu; siekti, kad magistrantūros studijose įgytos aplinkos fizikos, šiuolaikinės teorinės bei praktinės spektromerijos žinios bei mokslinio darbo pradinė patirtis suteiktų galimybę absolventams įsijungti į tarptautinį bendradarbiavimą bei kelti ir efektyviau spręsti aplinkosaugines problemas Lietuvoje.                                                                                 

 Numatomi studijų rezultatai

Asmuo, baigęs Aplinkos ir cheminės fizikos programą, geba dirbti aplinkosaugos bei molekulinės medžiagotyros srityje, savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus, geba kaupti ir analizuoti mokslo žinias aplinkos ir cheminės fizikos šiuolaikinio mokslo bei praktikos pasiekimų bazėje, priima savarankiškus sprendimus, gerai naudojasi informacinėmis technologijomis, moka tiksliai reikšti ir apginti savo nuomonę raštu ir žodžiu, yra pasirengęs tolimesnėms trečiosios pakopos studijoms.                                             

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti mokslinėse ir praktinės veiklos institucijose, atlikti mokslinius tyrimus, apibendrinti rezultatus bei pateikti išvadas ir rekomendacijas, susijusias su teorine ir eksperimentine spektrometrija, medžiagotyra, aplinkotyra, radioekologija, yra pasirengęs sėkmingai konkuruoti profesinėje rinkoje.                      

Programos komiteto pirmininkas – prof. habil. dr. Vytautas Balevičius 

Plačiau

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos