Mokslininkų grupės

Dalelių fizikos sklaidos grupė

Apie

 

Branduolinės ir elementariųjų dalelių fizikos sklaidos centras yra Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Branduolių ir elementariųjų dalelių fizikos centro padalinys, organizuojantis švietėjiškas veiklas plačiajai visuomenei. Vidurinių mokyklų moksleiviai ir jų mokytojai yra kviečiami apsilankyti mūsų sklaidos centre, kur galima atlikti dalelių fizikos eksperimentus, išklausyti paskaitas apie CERN vykdomas veiklas bei tyrimus ar dalyvauti video tilte. Dalyvaudami šioje veikloje, moksleiviai pagilins savo branduolio ir elementariųjų dalelių žinias, išmoks dirbti moksliškai ir pritaikyti savo žinias naujoje situacijoje. Mokytojai gali kelti savo kvalifikaciją, pasidalinti patirtimi ir idėjomis.

Slide1

 

Mūsų centras siekia sudominti moksleivius fizika, motyvuoti juos ekskursijų ir eksperimentų metu, parodyti paprastus ir nesudėtingus eksperimentus. Šiuo metu centre galite užsisakyti:

 

Diena centre

Paskaitos

Dalelių pėdsakai

Visa diena centre su paskaitomis ir eksperimentu, rezervavus užsiėmimo laiką.

Picture3

Renginys moksleivių grupėms užsakomas rezervavus ir suderinus laiką.

 

 45 min. paskaita sūlomomis temomis, rezervavus užsiėmimo laiką.

Picture4

Paskaitos moksleiviams, kurie turi atomo teorijos pagrindus. Paskaitos užsakomos. Video tiltas su CERN užsakomas susirenkant kelioms mokykloms.

 

 

60 min. eksperimentas mokinių grupėms rezervavus užsiėmimo laiką.

Picture5

Dalelių trekų stebėjimo eksperimentas siūlomas visiems, net ir nesimokantiems fizikos. Eksperimento laikas derinamas.

 

 

 

 

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos