Kompiuterinė fizika ir modeliavimas

Studijų programos tikslas

Rengti specialistą, sugebantį įsisavinti naujas technologijas, besiremiančias šių dienų gamtos mokslų rezultatais, greičiau įsilieti į naujų technologijų ir idėjų kūrimą; supažindinti studentus su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, teorinio modeliavimo ir prognozavimo metodais siekiant pritaikyti įgytas žinias atliekant fizikinio ir technologinio pobūdžio kompiuterizuotus darbus.                                         

 Numatomi studijų rezultatai

Asmuo, baigęs Kompiuterinės fizikos ir modeliavimo programą, geba atlikti fizikinio ir technologinio pobūdžio kompiuterizuotus darbus, suformuluoti sprendžiamą problemą, nustatyti ir atrinkti reikiamas užduočiai įvykdyti informacines technologijas ir priemones.                                                             

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti tyrėju, technologu, informacijos tvarkytoju įvairiuose fizikose mokslo tiriamuosiuose institutuose, firmose, kuriančiose ir naudojančiose moderniąsias technologijas, pagrįstas šių dienų gamtos mokslų rezultatais.                                                                                     

Programos komiteto pirmininkas – doc. dr. Mindaugas Mačernis

Plačiau

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos