Šviesos technologijos

Studijų programos tikslas

Suteikti aukšto lygio žinias ir praktinius gebėjimus, užtikrinančius tinkamą absolventų kvalifikaciją darbui Lietuvos šviesos technologijų pramonėje.                                                      

Numatomi studijų rezultatai

Studijų metu bus siekiama suteikti ir gilinti praktiniam darbui orientuotas bendrosios fizikos, matematikos ir chemijos žinias, ugdyti gebėjimus kūrybiškai pritaikyti teorines žinias vykdant standartinius puslaidininkių ir lazerių technologijos procesus bei gebėjimus pasitelkti analitinius ir modeliavimo metodus aprašant ir analizuojant fizikinius vyksmus, ir lavinti technologinius bei inžinerinius įgūdžius, reikalingus dirbti lazerių, lazerinių technologijų, modernaus apšvietimo, fotovoltaikos, fotonikos ir puslaidininkių pramonės įmonėse.                                                     

Profesinės veiklos galimybės

Absolventai įgis teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų darbui su lazerinėmis, apšvietimo ir puslaidininkinėmis šviesos technologijomis, išlavins dirbo su moderniais programiniais įrankiais, kurie naudojami šviesos sistemų projektavimui ir modeliavimui, įgis elektronikos įgūdžių, išmoks dirbti su moderniausiomis medžiagų gaminimo įrangomis ir charakterizavimo sistemomis.                                    

Programos komiteto pirmininkė  - dr. Renata Butkutė.

Plačiau

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos