Lazerinė technologija

Studijų programos tikslas

Rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, sugebančius analizuoti mokslines, technologines ir gamybines problemas, išskirti ir suformuluoti tų problemų esminius aspektus, įvertinti ir atrinkti sprendimo būdus ir daryti apibendrinančias išvadas dirbant lazerių technologijų gamybinėse įmonėse bei mokslinėse laboratorijose; supažindinti magistrantus su naujausiomis mokslo ir technologijų plėtros problemomis, paruošti juos mokslo pasiekimų ir aukštųjų technologijų diegimui Lietuvoje; rengti doktorantūroje.                                                       

Numatomi studijų rezultatai

Medžiagų mokslo magistras geba naudotis šiuolaikinėmis mokslinėmis koncepcijomis ir teoriniais modeliais, moderniais modeliavimo ir skaičiavimo metodais, atlikti kryptingus eksperimentus ir analizuoti bei apibendrinti jų rezultatus, atlikti eksperimentus, naudodamas šiuolaikines technologijas bei techninę įrangą, suvokti mokslo ir gamybos sąryšį.                                                        

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti aukštųjų technologijų įmonėse bei techninio aptarnavimo sferoje, lazerių ir optinės technologijos srityse, mokslinį darbą.                                                                  

Programos komiteto pirmininkas – prof. habil. dr. Valdas Sirutkaitis

Plačiau

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos