Medžiagotyra ir puslaidininkių fizika

Studijų programos tikslas

Rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, galinčius analizuoti mokslines, technologines ir gamybines problemas, išskirti ir suformuluoti tų problemų esminius aspektus, įvertinti ir atrinkti sprendimo būdus ir daryti apibendrinančias išvadas dirbant mokslinėse laboratorijose, aukštųjų technologijų gamybinėse įmonėse, bei organizacijose, susijusiose su elektronikos bei optoelektronikos pramone ir jos valdymu technologiniame lygmenyje; supažindinti magistrantus su naujausiomis mokslo ir technologijų plėtros problemomis, paruošti juos mokslo pasiekimų ir aukštųjų technologijų diegimui Lietuvoje; rengti aukšto lygio fizikus studijoms doktorantūroje.                                                                                

Numatomi studijų rezultatai

Fizikos magistras geba naudotis šiuolaikinėmis mokslinėmis koncepcijomis ir teoriniais modeliais, moderniais modeliavimo ir skaičiavimo metodais, atlikti kryptingus eksperimentus ir analizuoti bei apibendrinti jų rezultatus, atlikti eksperimentus, naudodamas šiuolaikines technologijas bei techninę įrangą, suvokti mokslo ir gamybos sąryšį.                                                          

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas gali dirbti mokslinį darbą, darbą aukštųjų technologijų įmonėse bei techninio aptarnavimo sferoje, elektronikos, optoelektronikos ir medžiagų inžinerijos srityse.                                                                        

 Programos komiteto pirmininkas – prof. habil. dr. Gintautas Tamulaitis                                                                                   

Plačiau

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos