Optoelektronikos medžiagos ir technologijos

Studijų programos tikslas

Parengti aukštos kvalifikacijos, tarptautinius standartus atitinkančius optoelektronikos medžiagų ir technologijų specialistus, sugebančius pažinti, kurti ir pritaikyti moderniąsias technologijas, generuoti ir realizuoti idėjas efektyviai gamybinei, ūkinei ir ekspertinei veiklai, didinti Lietuvos pramonės konkurencingumą. Paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus, galinčius tęsti studijas fizikos, chemijos, medžiagų mokslo ir kitų panašių studijų krypčių doktorantūroje.                                                                                        

Numatomi studijų rezultatai

Įvaldymas perspektyviausių organinių ir neorganinių puslaidininkinių šviesos šaltinių, saulės elementų gamybos technologijų, kitų elektronikos krypčių hibridinių technologijų. Gebėjimas dirbti ir diegti optoelektronikos technologijas pramonės įmonėse, vykdyti eksperimentinius ir fundamentaliuosius tyrimus mokslo institucijose, generuoti naujas idėjas ir kurti naujus konkurencingus produktus, įgyvendinti inovacinius aukštųjų technologijų projektus.                                                                       

Profesinės veiklos galimybės

Absolventai gali dirbti tyrėjais universitetuose, institutų mokslinėse laboratorijose, taikomosios, inovacinės ar technologinės pakraipos elektronikos pramonės įmonėse.                                                                                 

Programos komiteto pirmininkas - prof. Vincas Tamošiūnas

Plačiau

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos