es pav 1

Finansuojama iš Europos socialinio fondo investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“.

Bus atliekamas kelių būsenų agentų modelio, pasižyminčio ilga atmintimi aproksimavimas vieno kintamojo modeliu. Pavykus supaprastinti kelių būsenų agentų modelį, atliekant kintamųjų eliminavimo procedūrą, pavyktų smarkiai sumažinti skaitmeninių skaičiavimų resursus ir leistų skaičiavimų rezultatus palyginti su musų pačių ar kitų autorių išvestomis analitinėmis aproksimacijomis. Analitinių aproksimacijų suradimas padėtų modelį padaryti labiau prieinamu ir patogiu naudoti praktikoje.

Projekto trukmė: 2020-09-01 - 2022-08-31
Podoktorantūros stažuotojas: