Data: 2022-07-04 11:00

Vilniaus universiteto doktorantė Rasa Platakytė 2022 m. liepos mėn. 4 d., 11 val. A101 auditorijoje Nacionaliniame fizinių ir technologijų mokslų centre (Saulėtekio al. 3, LT-10257, Vilnius) gins gamtos mokslų srities Fizikos N 002 krypties disertaciją „Biologiškai aktyvių molekulių struktūros, vidinės fotodinamikos ir sąveikos su vandens molekulėmis tyrimas virpesinės spektrometrijos metodais“ (“Study of biologically active molecule structure, photodynamics and interactions with water by the means of vibrational spectroscopy”). Vadovas: doc. dr. Justinas Čeponkus.