Data: 2019-02-18 09:30
Vieta: NFTMC, A101 aud.

Kviečiame į seminarą „Laboratorinių tyrimų galimybės moksle ir mokykloje”.

Pranešimus seminare skaitys, dalinsis patirtimi ir ves praktinius užsiėmimus Lietuvos mokslininkai ir tyrėjai iš VU:

prof. Juozas Vaitkus, dr. Ramunė Dirvanskienė, dr. Ramunė Grikšienė, doc. Aušra Kynienė, prof. Aidas Alaburda, doc. Vilma Kisnierienė.

Organizuodami seminarą siekiame ne tik sudaryti galimybė patobulėti, bet ir sukurti bendruomenišką aplinką, suburiančią tolesnėms diskusijoms, naujoms idėjoms ir noru tobulėti. Bus galimybė susipažinti su smegenų mokslu ir smegenų sutrikimų pavyzdžiais iš klinikinės praktikos. Praktinio užsiėmimo metu galėsite įsivertinti savo smegenų greitį. Galėsite susipažinti su šiuolaikinės fizikos galimybėmis mokykloje ir galimomis praktinėmis veiklomis, kurios nereikalauja specialios įrangos. Susipažinsite su pagrindines ir pradines mokyklas pasiekčiančiomis priemonėmis, VU FF Branduolių ir elementariųjų dalelių sklaidos centro galimybėmis, bus pristatyti Vilniaus universiteto siūlomi studijų moduliai mokytojams, siekiantiems įgyti papildomo gamtos mokslų mokomojo dalyko kompetencijas.

Seminaras skirtas fizikos mokytojams, dirbantiems tiek pagrindinio ugdymo įstaigose, tiek dirbantiems gimnazijose.

Seminaro dalyvio mokestis – Lietuvos fizikos mokytojų asociacijos nariams – nemokamai. Ne Asociacijos nariams – 6 eur. Streikavusiems mokytojams, kurie nėra Asociacijos nariai – nemokamai.

Seminaras vyks 2019 m. vasario 18 d., Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre, A101 aud. (Saulėtekio al. 3, Vilnius).

Seminaro programa