Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centras (LTC), Ultrasparčiosios netiesinės optikos laboratorija kviečia magistrantus prisijungti prie mokslinių tyrimų!

Siūlome temas susijusias su eksperimentiniais ir skaitmeniniais intensyvios lazerio spinduliuotės sklidimo tyrimais įvairiose medžiagose: dielektrikuose, puslaidininkiuose, polikristaluose.

Tyrimai bus siejami su projektine veikla, todėl yra numatytas magistrantų įdarbinimas.

Norinčiuosius prisijungti prie mokslinių projektų, kviečiame kreiptis į prof. A. Dubietį (LTC 205, ) arba doc. V. Jukną (LTC 203, )

OPCPA laboratorija