Sidebar

IŠBANDYKITE SAVE, ATSKLEISKITE SAVO GABUMUS PAPILDOMO UGDYMO MOKYKLOJE MAŽASIS FOTONAS

Mieli VII klasės mokiniai, kviečiame mokytis fizikos papildomo ugdymo mokykloje Mažasis Fotonas ir tapti jos mokiniais. Įdomiomis užduotimis, eksperimentiniais bandymais gilinsite mokyklinės fizikos žinias. VIII klasėje, sėkmingai baigę šią mokyklą, būsite be stojamųjų užduočių sprendimo perkelti į Fotono mokyklos I kursą.

Jaunųjų fizikų mokykla Fotonas – tai ne tik fizikos žinių gilinimo, bet ir bendraminčių, naujų draugų atradimo mokykla. Jaunųjų fizikų mokykla veikia nuo 1972 m., o 2021 m. persikėlė iš Šiaulių į Vilnių. Mokykla toliau tęsia veiklą Vilniaus universiteto Fizikos fakultete. Fotoniečiai sako, kad Fotonas – daugiau nei fizika. Per 49-erius metus mokyklą jau yra baigę apie 17000 mokinių. Daugiau apie Fotono mokyklą galite sužinoti www.fotonas.ff.vu.lt ir prisijungti prie fotoniečių Facebook dalyvių.

 

KODĖL VERTA PRADĖTI DOMĖTIS FIZIKA VII KLASĖJE?

Fizika tiria gamtos dėsningumus, aiškina bendriausias materijos savybes, fizikinių reiškinių priežastis ir vyksmą. Remiantis fizikos dėsniais aiškinama Visatos sandara ir raida. Gerai suprasti gamtos reiškinius reikia ne tik gamtos mokslų specialistams, inžinieriams, medikams, informatikams, bet ir humanitarams bei socialinių mokslų atstovams. Fizikos mokymasis lavina kūrybinę vaizduotę, gebėjimą analizuoti problemą, rasti sprendimą, siekiant paaiškinti mus supančius reiškinius. Fizikinį mąstymą galima pritaikyti įvairiose gyvenimo situacijose.

V–VI klasėje Gamta ir žmogus pamokose Jūs jau mokėtės stebėti ir paaiškinti kai kuriuos gamtos reiškinius. Nuo VII klasės pradedate tuos reiškinius rimtai analizuoti fizikos, chemijos, biologijos pamokose. Mokiniai, kuriems sekasi fizika, lengviau išmoksta ir kitus dalykus, todėl siūlome papildomai pagilinti fizikos žinias, kol neįgijote rimtų žinių spragų. Priešingu atveju fizika pasidarys neįdomi ir sunkiai suprantama.

 

KAIP MOKYSITĖS MAŽOJO FOTONO MOKYKLOJE?

Teisingai atlikę daugumą žemiau pateiktų stojamųjų užduočių ir iki 2021 m. spalio 8 dienos atsiuntę atsakymus, būsite priimti į Mažojo Fotono mokyklos I klasę. Jums atsiųsime užduotis, kurias turėsite atlikti nurodytais terminais savarankiškai, konsultuodamiesi su mokytoju ar draugais ir sprendimus Jūs atsiųsite mums.

Fotono mokykloje mokymas vyksta elektroniniu būdu. Fotono mokyklos darbuotojai tikrina atsiųstus darbus ir grąžina besimokančiajam su pastabomis ir patarimais.

Siūlome pagilinti, praplėsti fizikos žinias kasdieniais stebėjimais, eksperimentais, kuriuos galėsite atlikti namuose arba klasėje. 

Per mokslo metus Jūs turėsite atlikti tris užduočių turus, kuriuose bus žodinių, skaičiavimo, eksperimentinių uždavinių.

Mokslas Mažojo Fotono mokykloje yra mokamas. Planuojamas metinis mokestis – 50 Eur. Galutinė informacija apie mokėjimą bus pateikta spalio mėn.

 

Mokyklos Mažasis Fotonas stojamosios užduotys 2021–2022 mokslo metai

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos