Keturiems Fizikos fakulteto doktorantūros studentams suteiktas mokslo daktaro laipsnis.

Fizikos fakulteto Fotonikos ir nanotechnologijų instituto doktorantūros studentas Andrius Petrulis (2018 m. gruodžio 14 d.) ir studentė  Akvilė Zabiliūtė-Karaliūnė (2019 m. sausio 11 d.), Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto doktorantūros studentas Kęstutis Ikamas (2018 m. gruodžio 14 d.), Teorinės fizikos ir astronomijos instituto doktorantūros studentas Vytautas Dūdėnas (2019 m. vasario 18 d.) sėkmingai apsigynė mokslo daktaro disertaciją ir įgijo mokslo daktaro laipsnį. Sveikiname!

Baigęs doktorantūrą ir mokslo daktaro laipsnį įgijęs asmuo geba savarankiškai atlikti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbus bei spręsti mokslo problemas. Jis įgija pažangiausių tiriamojo darbo, mokslo sričių ir jų sąveikos žinias, specializuotus gebėjimus ir metodikas mokslinių tyrimų ir kitų sričių problemoms spręsti bei turimoms žinioms ar profesinei praktikai plėsti, gebėjimą dirbti savarankiškai, mokslo ir profesijos išmanymą naujoms idėjoms ar procesams kurti ir panaudoti studijose bei kitoje veikloje.