Nepraleiskite trečiojo Café Scientifique, skirto artėjančiai „Open Readings 2020“ konferencijai! Šį kartą paskaitą „Kokie organiniai junginiai, kaip ir kodėl šviečia elektroninių prietaisų ekranuose?“ ves Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto profesorius Albinas Žilinskas.

Beveik kiekvieno šiuolaikinio elektroninio įrenginio sudėtyje yra puslaidininkių. Tokiais gali būti  neorganinės, organinės, metaloorganinės ir kt. medžiagos, kurios vis plačiau naudojamos elektroninių įrenginių kūrime. Neorganinių puslaidininkių gamyba iki šiol kelia didelius iššūkius, ypatingai tada, kai kalbama apie šių medžiagų tinkamą paskirstymą įrenginyje. Tuo tarpu tinkamus organinių puslaidininkių sluoksnius galima gauti įvairiais pakankamai nesudėtingais metodais. Užsukite į paskaitą ir sužinokite kokie organiniai junginiai slypi už mūsų visų kasdien naudojamų prietaisų ekranų.

RENGINYS NEMOKAMAS ir skirtas visiems, besidomintiems mokslu!

Renginio vieta: Bare „Čingis“, Jono Basanavičiaus g. 8a, Vilnius

Laikas: Sausio 20 d., 18 val.

Café Scientifique – vieta, kur neformalioje aplinkoje prie kavos ar taurės vyno galime išgirsti mokslo aktualijas, atradimus ir naujausias idėjas iš entuziastingų mokslininkų lūpų – paprastai ir įdomiai, taip, kad suprastų kiekvienas! Café Scientifique yra atvira diskusijų erdvė, kuri skatina plačiąją visuomenę aktyviau domėtis mokslu, ji ištraukia mokslą iš tradicinių akademinių erdvių į realybę, pademonstruodama mokslo prieinamumą. Šis susitikimų ciklas skirtas artėjančiai „Open Readings 2020“ konferencijai.