Gerbiam Fizikos fakulteto bendruomenės nariai,

Siekiant prevenciškai stabdyti galimą koronaviruso SARS-CoV-2 sukeliamos infekcijos COVID-19 plitimą, LR Vyriausybės sprendimu kovo 16 – balandžio 13 dienomis visoje Lietuvos teritorijoje paskelbtas karantinas. Siekiant apsaugoti Vilniaus universiteto bendruomenės narių sveikatą darbas Fizikos fakultete karantino metu organizuojamas nuotoliniu būdu.

Karantino terminas gali būti pratęstas. Prašome elgtis atsakingai: neiti iš namų, jei tai nėra būtina, palaikyti su žmonėmis tik nuotolinį ryšį. Saugokime savo ir kitų sveikatą.

Dėkojame visiems už supratingumą.

Informacija bus nuolat pildoma.