Fizikos fakultete nuo 2020 m. birželio 1 d. atnaujinamas darbas nenuotoliniu būdu, Vilniaus universiteto Taisyklėse nustatyta tvarka (2020-05-22 Nr. R-227).

Taisyklės galioja karantino metu ir jam pasibaigus, iki darbo grupės koronaviruso prevencijai Vilniaus universitete, sudarytos Vilniaus universiteto kanclerio 2020 m. vasario 27 d. potvarkiu Nr. R-109 „Dėl darbo grupės koronaviruso prevencijai Vilniaus universitete sudarymo“ (su vėlesniais pakeitimais), atskiro sprendimo dėl prevencinių priemonių ir ribojimų, skirtų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencijai Universitete, taikymo pabaigos.

Tuo atveju, jei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais nustatomi kitokie nei Taisyklėse nustatyti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių reikalavimai, Taisyklės taikomos tiek, kiek neprieštarauja minėtiems teisės aktams.

Studijos karantino metu

Studijos Fizikos fakultete vyksta nuotoliniu būdu vadovaujantis Vilniaus universiteto senato 2020 m. balandžio 7 d. nutarimu Nr. SPN-15 „Dėl 2019–2020 studijų metų pavasario semestro studijų Vilniaus universitete vykdymo nuotoliniu būdu“ (su vėlesniais pakeitimais).

Dėkojame visiems už supratingumą.

Visa bendra informacija darbuotojams ir studentams apie darbą, studijas, projektinę veiklą bei kita.