Kandidatai kviečiami teikti paraiškas „Light Conversion“, UAB vardinėms stipendijoms gauti.

Stipendijos tikslas – skatinti studentų mokslinę veiklą Vilniaus universitete, orientuotą į ultratrumpųjų impulsų lazerinių technologijų vystymą bei kitose kryptyse, susijusiose su Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro ir „Light Conversion“, UAB veikla.

Stipendija skiriama Universiteto Fizikos fakulteto bakalauro studijų studentams, aktyviai dalyvaujantiems ar siekiantiems dalyvauti Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro vykdomoje mokslinėje veikloje.

Stipendijos dydis gali svyruoti nuo 100 Eur iki 250 Eur per mėnesį. Stipendijos trukmė – nuo 3 mėn. iki 6 mėn.

Paraišką teikia studentas. Paraiškos apimtis neturi viršyti 2000 spaudos ženklų. Paraiškoje turi būti aprašyta studento mokslinio ir inžinierinio darbo patirtis, interesai bei motyvacija kodėl studentas norėtų mokslinį darbą daryti Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centre.

Paraiškos turi būti pateiktos elektroniniu paštu iki š. m. spalio 19 d. 11:00 valandos.

„Light Conversion“, UAB vardinės stipendijos nuostatai

Light Conversion