Kviečiame studentus teikti paraiškas stipendijai gauti!

Kviečiami kandidatai teikti paraiškas UAB „MGF Šviesos konversija“ vardinėms stipendijoms gauti!

Stipendijos trukmė – 6 mėn. Stipendija skiriama VU Fizikos fakulteto pagrindinių studijų studentams, aktyviai dalyvaujantiems ar siekiantiems dalyvauti Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro vykdomoje mokslinėje veikloje. Stipendijos dydis gali svyruoti nuo 100 eurų iki 250 eurų per mėnesį, priklausomai nuo finansavimo galimybių ir Stipendininkų skaičiaus.

Paraiškas prašome teikti el. paštu  iki gruodžio 17 d.  9.00 val.

UAB „MGF Šviesos konversija“ vardinės stipendijos nuostatai

Šios tipendijos tikslas – skatinti studentų mokslinę veiklą Vilniaus universitete, orientuotą į ultratrumpųjų impulsų lazerinių technologijų vystymą bei kitose kryptyse, susijusiose su VU FF Lazerinių tyrimų centro ir „Šviesos konversija“ veikla.