Sidebar

Jeigu norite realioje darbo vietoje pritaikyti teorines žinias, esate laukiami Baltijos pažangių technologijų institute (BPTI). Kiekvienais metais mes siūlome praktikos vietas studentams, kurie turės galimybę dalyvauti moksliniuose tyrimuose, prisidėti prie inovacijų kūrimo, susipažinti su technologinėmis naujovėmis ir jų diegimu. 

UAB Nova Fabrica - yra aukštujų technologijų įmonė, pirmaujanti vakuminių plazmos procesų kontrolės sistemų gamintoja pasaulyje. Tai jauna, sparčiai besivystanti kompanija, įsikūrusi Ignalinoje ir turinti biurą Saulėtekio slėnyje Vilniuje. UAB Nova Fabrica eksportuoja >85% produkcijos į Europos, Amerikos ir Azijos šalis. Kultūra, profesionalumas ir lygios galimybės tai vertybės, kuriomis grindžiama kasdienė įmonės veikla.

Ieškomi fizikai (tiek eksperimentatoriai, o ypatingai teoretikai) darbui naujai formuojamoje prof. K.Staliūno grupėje (pagal Valstybės Profesorių Grantą) Vilniaus Universitete.

Tinka tiek bakalaurai, tiek magistrantai, ypač galvojantys apie doktorantūrą. Darbas susijęs su fotoniniais kristalais (modeliavimas, fabrikavimas, diagnostika), mikrolazeriais, mikrofotonika.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos