Sidebar

Lietuvoje ir kitur pasaulyje kilus ekstremaliai situacijai dėl COVID-19 pandemijos, deja, negalime vykdyti studijų įprastai. Bet studijos nėra sustabdytos, jos vyksta nuotoliniu būdu. 

Šiuo metu visi dar bandome prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų, tačiau studijų veiklos nesustojo. Dėstytojai vykdo paskaitas, seminarus, organizuoja pratybas ir konsultacijas virtualiai (online) naudojant įvairias platformas (daugiausia MS Teams). Dėstytojai talpina medžiagą ir/ar paskaitų įrašus VMA, ten pat organizuoja ir atsiskaitymus, informaciją siunčia el. paštu. Deja, šiuo metu negalima lankytis laboratorijose ir atlikti laboratorinius darbus. Esant tokiai situacijai negalime tikėtis, kad pavyks sėkmingai pabaigti visus laboratorinius darbus per likusį semestro laiką, todėl dalis dėstytojų jau yra suradę tam sprendimus. Apie šiuos sprendimus jie jus turi informuoti.

Atkreipkite dėmesį, kad vykdant studijas ekstremaliomis sąlygomis, turime adaptuotis ir pakeisti kai kurių dalykų atsiskaitymo reikalavimus ir terminus, kaupiamojo balo sandarą. Apie visus pokyčius Jus informuos dalyko dėstytojas el. paštu ar per VMA (arba kitaip, jei bendraujate kitais būdais).

Prašome visų studentų būtinai tikrinti savo VU el. paštą, studijuojamų dalykų paskiras VMA, kad nepraleistumėte užsiėmimų ir atsiskaitymų. Siekiant sklandaus studijų proceso ir norint išvengti vėliau galinčių kilti sunkumų užbaigti semestrą sėkmingai, prašome Jūsų dalintis informaciją tarpusavyje su kurso kolegomis visais Jums prieinamais kanalais.

Jeigu dėl kažkokio studijų dalyko negaunate visai jokios informacijos, prašome kuo skubiau pranešti Fizikos fakulteto prodekanei studijoms Olgai Rancovai el. paštu () arba Jūsų studijų programos Studijų programos komiteto pirmininkui. Kylant kitoms problemoms dalyvaujant studijose nuotoliniu būdu, taip pat kreipkitės.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos