StudentAUK

Pradėjus bakalauro ar magistrantūros studijas gali kilti daug klausimu. Dalis klausimų gali ir nekilti, nes nežinai, ko nežinai. Todėl visų pakopų pirmakursiams aktualią informacija rasite aiškiai, trumpai ir informatyviai puslapyje studentAUK>>. Aktyviai dalyvaukite veiklose ir įsijunkite į VU bendruomenę!

Studijų vykdymas 2020-2021 m.m. rudens semestre (papildyta 2020-09-22)

Dėl šiuo metu esančių epidemiologinių sąlygų buvo patvirtintos Studijų veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo Vilniaus universitete 2020-2021 studijų metų rudens semestro metu taisyklės. Pagal šias taisykles numatyta, kad:

1. Universiteto darbuotojai, studentai ir klausytojai auditorijose ir kitose mokymo patalpose, jei tarp jų neišlaikomas 2 metrų atstumas, turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
  2. Tarp studijų veiklose dalyvaujančių asmenų turi būti išlaikomas ne mažesnis kaip 1 m atstumas.
  3. Siekiant užtikrinti savalaikį duomenų apie kontaktą su sergančiuoju COVID-19 turėjusius asmenis pateikimą Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, Universiteto dėstytojai privalo fiksuoti studijuojančiųjų fizinį dalyvavimą visuose nenuotoliniuose užsiėmimuose.
  4. Tą pačią dieną studijuojantiesiems vykstančius studijų užsiėmimus, kuriuose reikalingas studijuojančiųjų dalyvavimas, rekomenduojama organizuoti vieną po kito, numatant tik pertraukas patalpų vėdinimui ir nepaliekant ilgųjų (užsiėmimo trukmės) pertraukų („langų“), tokiu būdu siekiant sumažinti studijuojančiųjų atvykimų į Universitetą skaičių ir jų fizinio buvimo Universiteto patalpose laiką.
  5. Studijuojantieji, dalyvaujantys nenuotoliniuose užsiėmimuose, atvykę į užsiėmimą ir po jo privalo dezinfekuoti savo darbo priemones (stalų paviršius, kėdžių atramas, studijų priemones ir kt.).
  6. Fizikos fakulteto patalpose studijuojančiam studentui nustačius ar įtariant COVID-19, susijusią informaciją pranešti ir visus tolimesnius veiksmus derinti su prodekane studijoms ir fakulteto dekanu.
  7. Fizikos fakulteto darbuotojui nustačius ar įtariant COVID-19, susijusią informaciją pranešti ir visus tolimesnius veiksmus derinti su fakulteto dekanu.

Studijų veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo Vilniaus universitete 2020–2021 studijų metų rudens semestro metu taisykles

Darbo Fizikos fakultete 2020–2021 studijų metų rudens semestro metu taisyklės

Studijų veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo Fizikos fakultete 2020-2021 studijų metų rudens semestro metu taisyklės