Data: 2024-05-06 16:00
Kviečiame į Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto magistrantūros studijų programų pristatymą! ⭐️

📌 Gegužės 6 d., 16:00 val. kviečiame susitikti Fizikos fakulteto studentų „Chill room“ (poilsio erdvė netoli Didžiosios fizikos auditorijos).

Šio susitikimo metu galėsite sužinoti viską apie VU Fizikos fakulteto magistrantūros studijų programas. Programų atstovai pristatys studijų privalumus bei supažindins su galimybėmis.
Viso pristatymo metu galėsite užduoti jums rūpimus klausimus ir sužinoti viską apie magistrantūros studijas Fizikos fakultete!

Apie kokias magistrantūros studijų programas galėsi sužinoti? 🤔
✓ Elektronika ir telekomunikacijų technologijos
✓ Cheminė fizika
✓ Lazerinė fizika ir optinės technologijos
✓ Lazerinė technologija
✓ Fotonika ir nanotechnologijos
✓ Teorinė fizika ir astrofizika

Daugiau informacijos apie visas VU Fizikos fakulteto magistrantūros programas rasite čia.

Iki pasimatymo! 👋