Mieli tėveliai,

Kreipiuosi į Jus prašydama skirti 1,2 proc. GPM paramą 2024 m. (už 2023 metus).

Už paramos lėšas planuojame organizuoti vasaros stovyklą, nuotolinių konsultacijų organizavimą, bei ugdomąsias veiklas. Ši finansinė parama būtų didelė paspirtis mūsų pastangoms gerinti neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines bei mokymosi aplinkas. Jūsų parama yra neįkainojama ir išties reikalinga mokyklos bendruomenei.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir paramą.

1,2 % GPM galite skirti  iki 2024 m. gegužės 2 d. Prašymą galima pateikti e. būdu vedlio pagalba  per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą  (https://www.vmi.lt/evmi/deklaruoti-pajamas) EDS.

SVARBU

• Prašymą FR0512 pateikti galite tik elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), panaikinta galimybė pildyti popierines deklaracijas.
  • Tai padaryti reikia iki 2024 m. gegužės 2 d.
  • Prašymą gali pildyti visi gyventojai, kurie 2023 metais turėjo pajamų ir VMI yra pateikę GMP308 deklaraciją. Galima skirti 1,2 %.
  • Paskirtyje būtina nurodyti FOTONAS arba 200612004.

EDS sistema galima naudotis per naršyklę arba mobilią VMI programėlę.

Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos

1. Viršutiniame meniu pasirinkite Deklaravimas.
  2. Kairėje pasirinkite Pildyti formą ir atsidariusiame lange išsirinkite Prašymas skirti paramą
  3. Jeigu dar nesate šios formos pildęs(-džiusi) internetu, pasirinkite Pildyti naują formą.
  4. Laukelyje Forma elektroniniam pildymui spauskite Pildyti formą tiesiogiai portale.
  5. Jeigu jau esate šią formą pildęs(-džiusi) internetu, laukelyje Forma elektroniniam pildymui paspaudus gaublio ikoną, pradėsite naujos pajamų deklaracijos pildymą vedliu.
  6. Atsidariusiame lange paspauskite Pradėti.
  7. Gavėjo paieškos lange suraskite → Vilniaus universitetas arba paieškos lange įrašykite mūsų identifikacinį numerį 211950810 arba pavadinimą Vilniaus universitetas. Spauskite Tęsti.
  8. Užpildykite: Mokesčio dalies dydis → 1,2. Mokestinis laikotarpis → 2023 m. arba vėliausiai iki 2026 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau nei 1 metus). Paskirtis → FOTONAS arba 200612004
  9. Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite Pateikti deklaraciją ir patvirtinkite.
  10. Spauskite Pateikti.
  11. Spauskite  Patvirtink, kad įvesti duomenys teisingi → TAIP, TEISINGI.
  12. Suformuokite prašymą → FORMUOTI PRAŠYMĄ.
  13. Spauskite → PATEIKTI.

DĖKOJU VISIEMS, REMIANTIEMS MŪSŲ FOTONO MOKYKLĄ!

Fotono komandos vardu,
vadovė doc. dr. Edita Palaimienė