Dr. Remio Gaškos vardinė stipendija

Dr. Remio Gaškos vardinė stipendija skiriama už geriausius bakalauro baigiamuosius darbus. Pretenduoti į stipendiją gali studentai už bakalauro baigiamąjį darbą gavę įvertinimą „puikiai“. Skiriama viena arba dvi 500 Eur stipendijos.

UAB „TELE 2“ vardinė stipendija

UAB „TELE 2“ vardinė skiriama už geriausius bakalauro baigiamuosius darbus telekomunikacijų ir M2M technologijų srityje. Pretenduoti į stipendiją gali studentai už bakalauro baigiamąjį darbą gavę įvertinimą „puikiai“. Skiriamos dvi 500 Eur stipendijos.

Pretendentai į stipendiją turi užpildytą prašymą ir atsiųsti el.p. iki 2022 m. birželio 14 d.

stipkespsl 1 01

Nuotrauka Nail Garejev