Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į Senato narius sąrašą.

Fizikos fakultetas iškėlė šešis kandidatus (bus renkami keturi atstovai):

• Prof. dr. Darius Abramavičius
  • Prof. dr. Ramūnas Aleksiejūnas
  • Vyriaus. m. d. habil. dr. Gediminas Gaigalas
  • Prof. dr. Robertas Grigalaitis
  • Prof. dr. Aidas Matijošius
  • Doc. dr. Mindaugas Mačernis

Su kitais kandidatais į VU Senato narius galima susipažinti čia:https://www.vu.lt/site_files/Rinkimai/senato_rinkimai-2022/Kandidatai_%C4%AF_Senato_narius_2022.pdf

2022 m. balandžio 15 d. – gegužės 9 d. skelbiamas kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis. Jo metu FF rinkimų komisija organizuos kandidatų į Senato narius debatus, o patys kandidatai ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte (t.y.: Senato narių rinkimai grindžiami sąžiningumo, nešališkumo, objektyvumo, teisėtumo, viešumo, akademinės laisvės bei skaidrumo principais) nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą.

KANDIDATŲ Į VU SENATĄ DEBATAI FIZIKOS FAKULTETE

Prisistatymas ir debatai vyks 2022 m. gegužės 6 d. (penktadienį) 11 val. Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre, A101 aud. (Saulėtekio al. 3, Vilnius).

VU Senato rinkimai Fizikos fakultete vyks 2022 m. gegužės 16 d. 9 – 17 val. ir gegužės 17 d. 9 – 16 val. 207 aud. (Saulėtekio al. 9, III r.). Juose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti universiteto akademiniai darbuotojai.

VU Fizikos fakulteto rinkimų komisija

Senato sale1