Mantas Šimėnas laimėjo Marie Skłodowska-Curie podoktorantūros stažuotės grantą. Šio projekto pagrindinis tikslas yra elektronų paramagnetinio rezonanso (EPR) spektroskopijos jautrumo didinimas naudojant itin žemo triukšmo kriogeninius mikrobangų stiprintuvus bei superlaidžius mikrorezonatorius. Tokie patobulinimai leis naudoti EPR naujų biocheminių bei kvantinių sistemų tyrimuose. Stažuotė vyks Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų institute, praktikos vadovas – prof. Jūras Banys.

Sveikiname!

20220519 163819 min