VU „Pažangiųjų šviesos technologijų ekscelencijos centras“ kviečia į Dr. Ryčio Dargio (IQE PLC, JAV) mokslinį seminarą “Molecular beam epitaxy structures for next-generation devices”.

Dr. Rytis Dargis savo mokslinę karjerą pradėjęs Kauno Technologijos universitete šiuo metu yra pagrindinis R&D inžinierius pasaulyje pirmaujančioje pažangiųjų puslaidininkinių medžiagų įmonėje IQE PLC. Jo profesinė veikla susijusi su epitaksinės technologijos plėtra naujos kartos fotoniniams ir elektroniniams įrenginiams. Šioje srityje jis yra bendraautorius daugiau nei penkiasdešimties technologinių išradimų, bei paskelbė virš penkiasdešimties mokslinių straipsnių. Prieš pradėdamas karjerą pramonėje, Dr. Rytis Dargis dešimtmetį vykdė mokslinius tyrimus keliuose Europos ir JAV akademinėse įstaigose.

Renginys vyks balandžio 30 d. 10:30 val., NFTMC A101 aud., Saulėtekio al.3 Vilnius.

Lauksime jūsų!

sem.png