Sidebar

es gebejimai

Trumpai apie renginį

Europos Jungtinio tyrimų centro JRC misija yra vartotojų reikalavimus atitinkančios mokslinės ir techninės pagalbos suteikimas formuluojant, tobulinant, vykdant ir stebint Europos Sąjungos strategiją. Tai šiek tiek atspindi supaprastinta formuluotė, kad vartotojų užsakymu tiriama tai, kokie gamybos produktai reikalingi vartotojui. Trys pagrindinės JRC tyrimų sritys yra tokios: maistas, chemijos produktai ir sveikata; aplinka ir jos tvarumas; branduolinė sauga. Europos Sąjungos strategijos šiais požiūriais įgyvendinamos ir Lietuvoje: turime užtikrinti minėtų dalykų standartus, būdami vienoje geografinėje ir rinkos erdvėje. Standartų atitikimo stebėseną vykdo tyrimų laboratorijos, mokslininkai, todėl ir JRC patirties šioje srityje perėmimas – vienas uždavinių gerinant mūsų gyvenimo kokybę.
Lietuvos bei užsienio lektoriai skaitys paskaitas bei ves diskusijas.

es gebejimai pic13

es gebejimai pic14

Giancarlo Caratti – “Apie Europos Jungtinį tyrimų centrą”
Pavel Soulček, Alfred Morgenstern, Thomas Gouder, Nicola Magnani ir Roberto Caciuffo – paskaitų ciklas “Transuraninių elementų instituto mokslinikų darbai” (Rezonansinė Rentgeno spindulių sklaida; Panaudoto branduolinio kuro perdirbimo galimybių paieška; Alfa imunoterapija; Fotoemisijos spektroskopijos taikymų aktinidams fizika ir chemija; Elektronų jj ir LS ryšio schemos aktiniduose; Neutronų sklaida aktiniduose)
Jef Ongena – “Termobranduolinės sintezės ir reaktorių naujienos”
Marcus Bleicher – paskaitų ciklas “Aukštų energijų branduolio fizika ir jos panaudojimas medicinoje bei industrijoje”
Ian P. Grant – paskaitų ciklas “Atomų ir molekulių struktūros reliatyvistinis tyrimas”
Rimantas Venskutonis – paskaitų ciklas “Šiuolaikiškos cheminės ir mikrobiologinės maisto saugos valdymo ir užtikrinimo priemonės”
Nerijus Rakštikas, Kristina Tumosienė ir Evaldas Kimtys – paskaitų ciklas “Branduolinė sauga”
Gendrutis Mokūnas ir Birutė Gricienė – paskaitų ciklas “Radiacinės saugos centro veikla, tiriant biologinį jonizuojančiosios spinduliuotės poveikį”
Vaidas Statkus, Rima Ladygienė, Laima Pilkytė ir Julius Žiliukas – paskaitų ciklas “Gyventojų radiacinė sauga”

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos