Sidebar

Fizika – pagrindinis gamtos mokslas, leidžiantis išsiaiškinti Visatos sandarą nuo pačių stambiausių iki pačių smulkiausių jos dalelių – kvarkų, suvokti reiškinius, vykstančius gamtoje.

Fizikos fakultete yra vykdomos visų trijų pakopų fizikos studijos: pirmosios (suteikiamas bakalauro kvalifikacinis laipsnis), antrosios (suteikiamas magistro kvalifikacinis laipsnis) ir trečiosios (suteikiams mokslo daktaro kvalifikacinis laipsnis).

Fizikos fakulteto siūlomų studijų programų tikslas – parengti plataus profilio, aukštos erudicijos fizikus, galinčius dirbti mokslinių tyrimų programose, tarptautiniuose projektuose, savarankiškai spręsti daugelį gamtamokslių problemų, plėtoti inovacijų ir šiuolaikinių technologijų verslą. Baigusieji Fizikos fakultetą sėkmingai dirba mokslinėse institucijose, aukštosiose mokyklose, informacinių ir kitų moderniųjų technologijų versle. Dėl savo universalumo, tikslaus logiško mąstymo spartos bei intuicijos fizikai dažnai tampa ryškiais lyderiais.

Fizikai ne tik studijuoja ar sėdi prie kompiuterių, bet ir dainuoja, šoka, organizuoja garsiąsias Fizikų dienas (FIDI), daug diskutuoja, keliauja.

Tad raginame drąsiai rinktis fiziko profesiją!

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos