Bakalauro studijų programos - Fizikos fakultetas

Sidebar

Fizikos mokslas yra apie pasaulio ir jo veikimo dėsnių pažinimą. Todėl ir studijos Fizikos fakultete pirmiausia apie pasaulio pažinimą: nuo elementariųjų dalelių iki galaktikų superspiečių, nuo lazerių fizikos iki kvantinės mechanikos, nuo telekomunikacijų iki fizikinių technologijų verslo.

Mūsų studijos jungia aukščiausio lygio mokslą su studijomis ir formuoja mokslu grįstą gamtamokslinę pasaulėžiūrą. Iš Fizikos fakulteto bakalauro studijų programų* rinkitės studijas pagal savo pomėgius ir patys kurkite savo ateitį!

Fizika – universali plačiausių pasirinkimų programa, joje galėsite patys susiformuoti savo studijų planą bei laisvai rinktis jūs dominančius įvairių teorinių ir taikomųjų fizikos sričių dalykus: dalelių fizikos, lazerių fizikos, fotonikos, kompiuterinės fizikos, astrofizikos, biofizikos, energetikos ir kt.

Aukštųjų technologijų fizika ir verslas – studijuokite fiziką ir kartu išmokyte kurti bei vystyti verslą.

Elektronika ir telekomunikacijų technologijos – inžinerijos programa skirta norintiems perprasti ryšio technologijų bei elektronikos pagrindus.

Šviesos technologijos – anglų kalba nagrinėkite ir įvaldykite įvairias fotonikos, šviestukų bei lazerių inžinerijos technologijas.

Fizika n Aukstuju n Elektronika ir tele Elektronika ir tele 4

 

*Taikomosios fizikos bei Kompiuterinės fizikos ir modeliavimo programos dabar tapo vienos Fizikos programos dalimi. Jeigu domina šios fizikos sritys rinkitės fizikos studijų programą ir formuokite savo fizikos programos planą.

puslapiui_programų_pav_patvarkytas.png

Stojimo žingsniai

 

Nori paklausti? Skambink (8 5) 236 6002 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.) 
arba rašyk

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos