Sidebar

Vilniaus universitetas daugelį metų nuosekliai siekia didinti fizinės aplinkos prieinamumą judėjimo negalią turintiems asmenims, vykdomas padalinių infrastruktūros patikrinimas ir planuojami pritaikymo darbai.

Šiai dienai Fizikos fakultetas nėra pilnai pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims. Fakulteto patalpos yra patikrintos Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projekto Be slenksčių.

 

Detalus Fizikos fakulteto aplinkos įvertinimas

 

Patekimas į pastatą

Atkreipiame dėmesį, kad įėjimas į Fizikos fakultetą asmenims, judantiems vežimėliu, yra per Informacinių technologijų taikymo centrą (ITTC), įsikūrusį jungiamuosiuose rūmuose, tarp Fizikos ir Ekonomikos fakultetų.

 

Judėjimas tarp pastato aukštų

Pirmame aukšte laiptai veda į Didžiąją fizikos auditoriją, specialaus keltuvo nėra. Fizikos fakultete įrengti liftai, todėl galima pasiekti visus aukštus, kuriuose įsikūrusios auditorijos lygiu įvažiavimu.

Išsamią informaciją apie finansinę paramą studentams, turintiems negalią bei studijų proceso pritaikymo galimybes galima rasti pagrindiniame VU tinklapyje.

Esame atviri pokyčiams bei kviečiame negalią turinčius asmenis domėtis, klausti ir reikšti savo poreikius, nes tik tokiu būdu bus galima garantuoti tinkamą studijų sąlygų sudarymą.


Kontaktinis asmuo Fizikos fakultete:

Lina Petniūnaitė
Saulėtekio al. 9, III rūmai, 203 kab.
Tel. (8 5) 236 6000
El. p.  

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos