Sidebar

Data: 2020-03-17 09:00

Kviečiame Jus į 63-ąją tarptautinę fizinių bei gamtos mokslų studentų ir jaunųjų mokslininkų Open Readings konferenciją, kuri vyks kovo 17-20 d. Vilniuje.

Kadaise Vilniaus universitete prasidėjusi kaip laisvieji skaitymai per 63 metus “Open Readings” išaugo į tarptautinę konferenciją, kurioje kasmet susirenka žymiausios mokslo žvaigždės iš viso pasaulio. Visas keturias dienas konferencija vyks Saulėtekio slėnyje esančiame moderniame Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre (NFTMC).

Registracija tęsis iki vasario 1 d. Nepraleiskite progos pasidalinti savo atradimais ir idėjomis su keliais šimtais studentų ir jaunųjų mokslininkų!

Registruokis jau dabar

Data: 2020-03-31 09:30

Fizikos fakulteto Branduolių ir elementariųjų dalelių fizikos sklaidos centras kartu su Nacionaliniu vėžio institutu (NVI) ir Kauno technologijos universitetu kovo 31-ąją dieną kviečia moksleivius ir studentus į pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį renginį „Tarptautinė hadronų terapijos meistriškumo pamoka“.


Visa informaciją apie renginį čia

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos