Informaciją apie projektus laikinai galite rasti čia >>

FF ES struktūrinių fondų projektai (2018-2020 m.)

Projektas finansuojamas iš Europos regioninio plėtros fondo pagal 2014-2020 metų
Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto
„Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“
01.1.1-CPVA-V-701 įgyvendinimo priemonę „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų infrastruktūros plėtra ir integracija į europines infrastruktūras“.

Santrauka

„Molėtų astronomijos observatorija (MAO)“

Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima tinkamų finansuoti išlaidų suma – 2 400 000,00 Eur

ES fondu logo

Projekto finansavimo sutarties pasirašymo data – 2018 m. birželio 12 d.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga – 2021 m. birželio 30 d.

Projekto vykdytojas - Vilniaus universitetas

Projekto partneris – Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras

Projekto vadovas – prof. dr. Arūnas Kučinskas

FF ES struktūrinių fondų projektai (2013-2014 m.)

Projektas vykdomas pagal 2007–2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra" VP2-1.1-ŠMM-06-V priemonę „Nacionalinių mokslo programų ir kitų aukšto lygio mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros projektų vykdymas"

„Saulėtekio technologijos slėnio našių mokslinių skaičiavimų infrastruktūros vystymas (HPC Saulėtekis)"

Projekto kodas: Nr. VP2-1.1-ŠMM-06-V-01-011.
Bendra projekto vertė 3,2 mln Lt.

Slenis

Doc. J. Šulskus

2014–2020 METŲ EUROPOS SĄJUNGOS TERITORINIO BENDRADARBIAVIMO TIKSLO PROGRAMOS INTERREG BALTIJOS JŪROS REGIONO PROGRAMA

Aim to create a network of service providers for supporting eco-innovations in manufacturing SMEs of Baltic Sea Region.

Detaliau >>

„Network of Service Providers for Eco-innovations in Manufacturing SMEs (ECOLABNET))"

IBSR logo EUflag 1000px

Dr. Mangirdas Malinauskas