Sidebar

Programinė įranga

Informaciją apie LTC įsigytus modeliavimui skirtos programinės įrangos paketus rasite čia.


LTC auditorijų užimtumas

Auditorijų užimtumo tvarkaraščius galite pasitikrinti čia:

LTC 306 auditorija          Naglio 604 auditorija

Jei norite rezervuoti šias auditorijas savo užsiėmimams, susitikimams ar kitoms veikloms, galite tai padaryti užsiregistravę VU tvarkaraščių sistemoje su savo VU informacinės sistemos prisijungimo duomenimis. Po registracijos atsidariusiame lange pasirinkite rezervacijos tipą (pasikartojančią arba paprastą rezervaciją) ir užpildykite pateiktą formą. Rezervacijos prieš įsigaliodamos turi būti patvirtintos už tvarkaraštį atsakingo žmogaus, tad būtinai palikite savo kontaktinius duomenis, kad iškilus kokiems klausimams jis galėtų su jumis susisiekti (skiltyje "Rezervuojantys asmenys" pasirinkite savo vardą ir pavardę, jei su jumis galima susisiekti el. paštu , arba prirašykite komentarą su savo el. pašto adresu skiltyje "Komentarai apie rezervuojančius asmenis").

Kilus neaiškumams (ar neturint prisijungimo prie VU IS galimybės) kreipkitės į centro administratorę, nurodydami norimą rezervuoti auditoriją, rezervacijos tikslą, datą, valandą (nuo-iki), bei kontaktinius duomenis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos