Projekto vykdytojas – Vilniaus universitetas

Projekto vadovas – dr. Domas Paipulas

Projekto pavadinimas –  Kompetencijos kėlimas mokslo renginiuose užsienyje: Mokslinių tyrimų pristatymas SPIE Photonics West 2019 (JAV) konferencijoje

Projektas finansuojamas Europos socialinės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslines išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“.

Projekto  įgyvendinimo pradžia - 2019 m. sausio mėn.; pabaiga - 2019 m. gegužės mėn.

Projekto dalyvis – Fizikos fakultetas, Lazerinių tyrimų centras

Santrauka:

Dr. Domas Paipulas 2019 m. vasario 2 d. - 2019 m. vasario 9 d. planuoja dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje LASE2019, kuri yra SPIE Photonics West 2019 (JAV) renginio viena iš sudedamųjų dalių. Konferencijoje bus pristatytas mokslinis pranešimas "Rapid delamination of GaN coatings with femtosecond laser lift-off techniques", kurios metu pristatys savo tyrimų rezultatus tarptautinei akademinei bendruomenei.

plakatas Paipulas