Projekto pavadinimas:

Drell-Yan proceso triukšmo įvykių skaičiaus įvertinimas klaidingo atpažinimo metodu

Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2019-10-11 iki 2020-04-30eu

Studentas: Marijus Ambrozas

Praktikos vadovas: dr. Andrius Juodagalvis

Projekto tikslas: studento mokslinės kvalifikacijos kėlimas vykdant CERN CMS eksperimento duomenų analizę ir aktyviai dalyvaujant CERN CMS eksperimento tarptautinės mokslinių tyrimų grupės veikloje.

Pagrindinis uždavinys projekto tikslui pasiekti: didinti studento pasirengimą vykdyti mokslinius tyrimus, atliekant CERN CMS eksperimento 2016 m. protonų susidūrimų duomenų analizę, nustatant Drell-Yan proceso triukšmo ypatumus ir gaunamus tarpinius rezultatus pristatant lygiagrečiai dirbančių mokslininkų ir doktorantų tarptautinės grupės darbiniuose susirinkimuose. Studentas yra atsakingas už Drell-Yan triukšmo procesų įvertinimą objekto klaidingo atpažinimo metodu.

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-16-0131) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).