Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-19-0017.  image description

Projekto pavadinimas: Ilgos atminties tyrimas sudėtingose kelių būsenų stochastinėse agentų sistemose.

Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2020-09-01 iki 2022-08-31.

Projekto vadovas: Vygintas Gontis.

Projekto tikslas: Bus atliekamas kelių būsenų agentų modelio, pasižyminčio ilga atmintimi aproksimavimas vieno kintamojo modeliu. Pavykus supaprastinti kelių būsenų agentų modelį, atliekant kintamųjų eliminavimo procedūrą, pavyktų smarkiai sumažinti skaitmeninių skaičiavimų resursus ir leistų skaičiavimų rezultatus palyginti su mūsų pačių ar kitų autorių išvestomis analitinėmis aproksimacijomis. Analitinių aproksimacijų suradimas padėtų modelį padaryti labiau prieinamu ir patogiu naudoti praktikoje.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-19-0017) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).