Šį mėnesį Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centre didelės apimties tyrimus pradės vykdyti prof. Kęstutis Staliūnas (Ispanija), kurio projektas „Naujos kartos mikrolustiniai lazeriai su integruotomis fotoninėmis mikrostruktūromis“ yra vienas iš 6 tokių projektų Lietuvoje, kuriems Lietuvos mokslo taryba skyrė finansavimą.

Valstybės profesorių programos tikslas – pritraukti aukšto lygio mokslininkų iš užsienio, suburti tyrėjų grupes, inicijuoti ir vykdyti tarptautinio lygio mokslinius tyrimus, kurie prisidėtų prie Lietuvos jaunųjų mokslininkų ugdymo, tyrėjų kompetencijų tobulinimo ir priimančios institucijos vykdomų mokslinės veiklos krypčių ar temų plėtojimo.

Programa finansuojama pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Mokslininkų kompetencijos ugdymas vystant protų pritraukimą ir reintegraciją“ (Valstybės profesorių programa).

Prof. K.Staliūno skelbimas bakalaurams, magistrantams, o ypač galvojantiems apie doktorantūrą:

unnamed

Ieškomi fizikai (tiek eksperimentatoriai, o ypatingai teoretikai) darbui naujai formuojamoje prof.   K.Staliūno mokslinėje grupėje (pagal Valstybės profesorių programos projektą) VU Fizikos   fakulteto Lazerinių tyrimų centre.

Kviečiami tiek bakalaurai, tiek magistrantai, o ypač galvojantys apie doktorantūrą.

Darbas susijęs su fotoniniais kristalais (modeliavimas, fabrikavimas, diagnostika), mikrolazeriais,    mikrofotonika.

Kreipkitės el. paštu: