Sveikiname Fizikos fakulteto jaunuosius mokslininkus su Lietuvos mokslo akademijos apdovanojimais!

2021 m. vasario 23 d. LMA prezidiumo nutarimu paskirtos 2020 m. premijos LMA Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkursų nugalėtojams, taip pat LMA pagyrimai raštai konkursų dalyviams.

MATEMATIKOS, FIZIKOS IR CHEMIJOS MOKSLŲ SKYRIUJE premija paskirta Fizikos fakulteto Taikomosios elektrodinamikos ir telekomunikacijų instituto dr. Sergejui Balčiūnui už mokslo darbą „Perovskito struktūros medžiagų plačiajuostės dielektrinės spektroskopijos tyrimai“. Pagyrimo raštas paskirtas Lazerinių tyrimų centro dr. Juliui Vengeliui už mokslo darbą „Superkontinumo generacijos specifinių dispersinių savybių šviesolaidžiuose tyrimas“.

Fakulteto sveikinimai jums kolegos!

julius vengelis

Balčiūnas