Besitęsiant sudėtingai epidemiologinei situacijai šalyje, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto dėstytojai suko galvas ir rado būdą kaip Fizikos fakulteto studentams sudaryti sąlygas įgyti kuo daugiau praktinių įgūdžių ir pagilinti paskaitų metu įgytas teorines žinias, atliekant praktinius laboratorinius darbus. Socialiniam partneriui UAB „Light Conversion“ skyrus finansinę paramą, buvo paruošti virš šimto keturioms mokomosioms laboratorijoms skirtų išsinešamųjų laboratorinių darbų maketų. Maketus sudaro laboratorinio darbo priemonės, saugiai supakuotos į patogias pakuotes, kurias studentai parsineša namo. Bendraudami su dėstytojais nuotoliniu būdu, jie gali atlikti laboratorinių darbų užduotis tiesiog namuose. Fizikos fakulteto studentai, gyvenantys Vilniuje, šiuos maketus gali pasiimti patys, o gyvenantiems toliau – laboratorinių darbų maketai saugiai nukeliauja pasinaudojant paštomatų teikiamomis paslaugomis.

Elektronika  Termodinamika2 rs
Dėstytojo demonstracija ir konsultacija MS Teams aplinkoje, studentams atliekant „Elektronikos pagrindų“ laboratorinius darbus namuose.  Išsinešamojo laboratorinio darbo priemonės „Molekulių fizikos ir termodinamikos“ dalyko studentams.